0

0
:
0

Поєдинок між «Брендом» та «Форцою» обіцяв бути дуже цікавим. І вже з перших секунд обидві команди почали грати на високих швидкостях. А вже скоро лучани мали непоганий момент, проте не змогли реалізувати вихід 2 в 1. Після цього епізоду «Бренд» заграв значно активніше, і Кучеруку довелося кілька разів вступити у гру, аби врятувати «Форцу» від пропущеного голу. Фактично в ці хвилини житомиряни більше грали на оборону, і у них було основне завдання – не пропустити. І «червоно-білим» вдавалося виконувати це завдання до 11-ї хвилині, поки Дригульському не вдалося відкрити рахунок класним ударом з-за меж штрафного майданчику. М’яч влетів у дальній кут. Після цього «Форца» була змушена розкриватись та йти великими силами вперед, але до перерви житомирянам відзначитись не вдалося.

Зате «Форца» активно розпочала другий тайм. І дуже хороший момент був у Дзінгілевського, але м’яч після його потужнього дальнього удару полетів трохи вище поперечини. Активність житомирян іноді призводила до фолів з боку «Бренду». А вже після середини другого тайму Кучерук почав підключатися п’ятим до атак «Форци». Завдяки розіграшам зайвого гравця житомиряни могли розтягувати оборону «Бренду». Але зрівняти рахунок «червоно-білим» не вдавалося. А одночасно з фінальною сиреною Лисенку вдалося скористатися помилкою «Форци» при переході до атаки та забити гол у порожні ворота. 2:0 – перемога «Бренду».

«Форца» – «Бренд» – 0:2