0

0
:
0

Найближчий резерв «Олики» грав свій перший матч на турнірі проти досвідченої київської «Юрінновації», яка вважалась одним з фаворитів турніру. Можна сказати, що для «зелено-білих» це був серйозний іспит, який треба було пройти. «Юрінновація» вирішила не церемонитися з гравцями «Олики-2» та одразу почала застосовувати силовий футзал. Окрім того, після втрати м’яча кияни почали застосовувати високий пресинг, примушуючи своїх молодих опонентів помилятись. Але варто сказати, що «зелено-білі» не завжди помилялись і намагались більше дорожити м’ячем. Тільки це не призводило до створення моментів біля воріт київської команди. А от «Юрінновація» ці самі моменти створювала. Однак, ворота Новака залишались недоторканими. Та довго так тривати не могло. На останній хвилині першого тайму у ворота «Олики-2» був призначений 6-метровий. І тут вже Новак був безсилий проти удару Коровяковського. Класичний «гол у роздягальню», який допоміг «Юрінновації» повести у рахунку.

Кияни залишили за собою дебют другого тайму, в якому вони, як і в першій половині зустрічі, виконували домінуючу роль. Щоправда, не завжди «небесно-блакитні» використовували свої моменти на всі 100 %, проте це їм не завадило збільшити свою перевагу до 2:0 на 14-й хвилині. У «Олики-2» в ці хвилини майже нічого не виходило. Більше того – у «зелено-білих» не було можливостей для того, щоб спробувати потурбувати Мамчура. А от Новак постійно був у тонусі. Втім, незважаючи на всі його зусилля, «Юрінновація» зусиллями Хоровця яуий оформив дубль, довела рахунок до 4:0. На цьому фоні якось безглуздо виглядав «гірчичник» Коровяковського. Однак, цю невеличку «ложку дьогтю» перекрив Савинок, яки також зробив дубль та підбив підсумок гри – 5:0 на користь «Юрінновації».

«Юрінновація» – «Олика-2» – 5:0