0

0
:
0

Теоретично у «Теремно Хліба» не мало виникнути проблем з «Оликою-2», при всій повазі до «зелено-білих». Але перший небезпечний момент у цій грі (щоправда, змарнований) організували саме «оликівці». Але трохи згодом, після того, як Ревчук відкрив рахунок, все поступово почало ставати на свої місця. «Пекарі» більше атакували, а «Олика-2», відповідно, більше захищалась. Щоправда, не завжди «зелено-білі» захищалися вправно – вже у середині першого тайму вони програвали 0:2. На цьому гравці «Теремно Хліба», звісно, не зупинялись, але збільшити свою перевагу їм до перерви не вдалося.

Домінування «покарів» продовжилось і надалі. Вже по ходу другого тайму «червоно-жовті» довели свою перевагу до 4:0. А от щодо «Олики-2», то там було два питання. Перше: чи зможуть «зелено-білі» забити бодай би «гол престижу»? І друге питання: за рахунок чого «оликівці» можуть це зробити? Відповідь щодо цих двох питань «Олика-2» дала на 22-й хвилині, коли їй таки вдалося організувати нормальну контратаку, а Гренюк зміг відквитати один гол. Однак, скоро Байбула поновив перевагу «Теремно Хлібу» в чотири м’ячі. За той час, що залишався до фінальної сирени, «пекарі» могли забити ще раз, однак і підсумкових 5:1 з них вистачило.

«Олика-2» – «Теремно Хліб» – 1:5