0

0
:
0

За підсумками першого туру і «Ярд», і «Мідас» отримали по перемозі. Тому, очне протистояння між цими двома командами мало визначити поточного лідера групи «Е». Зрозуміло, що і «Ярд», і «Мідас» хотіли здобути цей почесний статус. Тому, як тільки стартувала гра, так одразу почались «гойдалки». Моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт. Але у «Ярда» була перевага в тому, що «Мідас» швидко збирав фоли. У підсумку це призвело до того, що на 7-й хвилині у ворота «Мідаса» був призначений дабл-пенальті, який реалізував Дяк. Пропущений гол був чимось схожий на ляпас для «Мідаса», який кинувся відіграватись. «Фіолетово-білі» мали кілька нагод, і зрештою дальній удар Мельничука на 10-й хвилині приніс успіх – 1:1. Але на цьому «Мідас» не бажав зупинятись, як, в принципі, і «Ярд». Тому, до перерви в обох команд були шанси вийти вперед.

Майже ідентичний розвиток подій був і по ходу другої 12-хвилинки. Але деколи почало проявлятись більше бажання гравців «Ярда» вирвати перемогу. Це було видно по тих моментах, які створювали «жовто-сині» біля воріт «Мідаса». А на екваторі тайму вже «Мідас» перехопив ініціативу. Однак, вийти вперед підопічним Юрія Павельчука не вдавалося. Такий перебіг подій змішував «Ярд» більше грати на контратаках. А в одному з епізодів Дяк пробивав у падінні через себе, але забити не зміг. Окрім того, в даній грі вистачало боротьби. Але все це не призводило до зміни рахунку, який так і залишився нічийним.

«Ярд» – «Мідас» – 1:1