0

0
:
0

Після виснажливої гри проти «Ярда» «Мідасу» довелося побувати «у шкурі» «СпецТех-Сахарадо», який перед цим проводив два матчі поспіль. Однак, швидкий гол Пшоніка спростував думки про те, що «біло-фіолетові» можуть вийти на цю гру втомленими. Щоправда, «Мідас» тут же пропустив від палюха, який відбув дискваліфікацію. Але в подальшому саме підопічні Юрія Павельчука більше створювали нагоди у чужих воріт. Тому, і не дивно, що скоро вони знову вийшли вперед після другого голу Пшоніка. На цьому проблеми «СпецТех-Сахардо» не припинялись. Раз по раз гравці «Мідаса» виходили на хороші ударні позиції, але подекуди їм не вистачало якоїсь дещиці, щоб збільшити рахунок на свою користь. Втім, на 10-й хвилині Абрамову вдалося забити третій м’яч своєї команди, і це, якщо чесно, виглядало цілком логічно. Тому, свої наміри відіграти фору в два м’ячі «спецТех-Сахарадо» мав відкласти на другий тайм.

Однак, коли Ковальчук на 15-й хвилині Ковальчук зробив рахунок 4:1, то задача відігратись у «СпецТех-Сахардо» значно ускладнилась. «Темно-синім» залишалося сподіватись тільки ан диво. Однак, до всього цього їм не щастило у реалізації тих нечисленних нагод, які були створені. А «Мідас», у свою чергу, все забивав. І виглядав він при цьому більш переконливо, ніж суперник. Тому, перемога «фіолетово-білих» була цілком справедливою.

«Мідас» – «СпецТех-Сахарадо» – 6:1