0

0
:
0

В останньому поєдинку першого ігрового дня зустрілись команди, які встигли запам’ятатись своїм прагненням грати у швидкий футзал. У «Ярда» та «Олімпа» це непогано виходило у попередніх матчах. Але на початку очної зустрічі було помітно, що «Ярд», за рахунок ігрової переваги, мав більше можливостей для того, щоб втілити свої шанси у голи. Але, незважаючи на це, рахунок відкрив «Олімп» після дальнього і трохи несподіваного удару Потрапелюка. Гравці «Ярда» були трохи не готовими до такого розвитку подій, але все-таки їм довелось відіграватись. Вони почали шукати ключі до воріт Івана Семенюка, однак ті моменти, які створювали «жовто-сині», не були такими, які би змусили голкіпера «олімпійців» капітулювати. Тим не менш, «Ярд» продовжував йти вперед, та все одно він був змушений піти на перерви у якості команди, яка програє.

Іноді здавалось, що рахунок вже великий, і «Олімп» грає за рахунком. Але насправді він просто віддав ініціативу «Ярду», який ніяк не міг зрівняти рахунок. До того ж, «Олімп» захищався, блокуючи удари суперників. Однак, на 20-й хвилині Дяку все-таки вдалося зрівняти рахунок. І тепер на перший план виходило питання щодо того, хто зможе вийти вперед. І скоро «Олімпу» вдалося забити другий гол. Це зробив Франко, який зіграв суто по-футзальному: прийняв м’яч на «стовпа», розвернувся та пробив – 2:1. По такому ходу подій «Ярд» мав би випускати п’ятого польового. Але проблема в тому, що «Ярд» не дозволяв це робити. Зрештою. «жовто-сині» пішли вп’ятьох на останніх секундах, однак врятувати гру не змогли. 2:1 – перемога «Олімпа»

«Ярд» – «Олімп» – 1:2