0

0
:
0

Через те, що другий чвертьфінал Першої ліги не відбувся, поєдинок між «Форцею» та «Бережанкою» почався трохи раніше. Можливо, це трохи вплинуло на настрій житомирської команди, яка дала своїм опонентам іноді показувати свої козирі. В результаті це призвело до того, що вже у середині першого тайму «Бережанка» вела з рахунком 2:0. Тобто, тепер перед житомирянами стояло завдання відіграти два голи. В принципі, завдання хоч і складне, але його можна виконати. Однак, для цього спочатку треба спробувати відіграти бодай би гол. А це «Форці» не вдалося зробити ані одразу після пропущених голів, ані до кінця першого тайму.

Ще складнішим завдання щодо відігрівання гандикапу стало тоді, коли на початку другого тайму «Бережанка» забила втретє. І хоча до кінця другої половини гри ще було багато часу для того, щоб бодай би спробувати зробити «камбек», та ставало зрозуміло, що навряд чи «Форці» у цій грі щось світить. Фінальна сирена тільки підтвердила ці здогадки – 3:0 на користь «Бережанки».

«Форца» – «Бережанка» – 0:3