1: 5

Джафарова О./Кунаков О.

Першим екзаменатором у дебютному для динамівців матчі Суперліги став «Вотранс». І не зважаючи на пропущений минулий сезон і те, що склад «динозаврів» Суперліги зазнав істотних змін «Вотранс» - це завжди вкрай небезпечний суперник для будь-кого. Втім, почали «сині» напрочуд вдало. Вже на першій хвилині Роман Москвич скористався неузгодженістю дій захисників суперника і проштовхнув м’яч повз Павла Чимериса. Номінальні гості кинулися відігруватися і на паркеті пішла відкрита гра з гострими моментами біля обох воріт, оскільки динамівці не стали «сушити» рахунок, а заволодівши м’ячем одразу намагались організувати контратаку. Господарі кілька разів до перерви мали збільшувати перевагу, але не реалізували жодну з своїх стовідсоткових нагод. Відмінно діяв у рамці Павло Чимерис або ж нападники не влучали у ворота зі зручних позицій. Атаки «Вотранса» завершувались переважно на межі карного майданчика. Динамівці щільно опікали опонентів поблизу своїх воріт і не дозволяли завдавати ударів з близької відстані. Однак відпочивати команди пішли таки за нічийного рахунку – за півхвилини до свистка на перерву Микола Коляда не став намагатись продертися ближче до цілі, а завдав несподіваного потужного пострілу з дальньої дистанції і Дмитро Роюк не встиг зреагувати, лише торкнувшись пальцями м’яча, що влучив у ліву від нього «шістку».

По перерві окрилені успіхом гравці «Вотрансу» полетіли вперед ще завзятіше, натомість «Динамо» дещо розгубилось, потрапивши під прес потужних атак. Як наслідок, вже в дебюті тайму захист господарів прогавив Олександра Назарчука, який без перешкод отримав м’яча поблизу воріт і потужним ударом увігнав його під поперечку. А же за дві хвилини Олександр Ніколайчук вдало поборовся на своїй половині майданчика, здійснив стрімкий рейд через усе поле та витягнувши на себе воротаря покотив м’яча Максимові Обертасу, якому лишалося влучити з метра у порожні ворота. Це був нокдаун. Гра в динамівців остаточно розладналася, почався сумбур, а «Вотранс» і не думав зупинятися, продовжуючи чинити тиск на ворота суперника. Після розіграшу стандарту Валентин Кривицький робить рахунок 1:4. «Динамо» відчайдушно мчить в атаку і Володимир Журибіда завдає здавалося невідпорного удару, але Павло Чимерис якимось дивом встигає випростати руку і перевести м’яч у стійку. Ближче до кінця зустрічі пристрасті, що вирували на майданчику протягом цього цікавого двобою почали вщухати, а ще один гол Валентина Кривицького поставив крапку у протистоянні.