2: 6

Джафарова О./Бугайчук Н.

Стартовий матч у Вищій лізі чемпіонату Волинської області з футзалу довелося проводити одним із фаворитів. Об’єднаний колектив з Луцька та Маневич грав проти минулорічного учасника суперліги Торпедо з Копачівки. З перших хвилин матчу ініціативою на майданчику заволоділи «вотрансівці» які подовго контролювали м’яч в центрі поля, але до справжніх загроз володінням Юрія Фіщука справа не доходила. Такий хід поєдинку повністю задовільняв «Торпедо» адже гра на контраатаках при наявності швидкісного Дмитра Рожка впереді не аби який козир. Всередині першого тайму така тактика і спрацювала, Дмитро розігнав атаку своєї команди і виконав ідеальну передачу, де на дальній стійці свого шансу чекав Корнійчук Давид. Після пропущеного голу не вспіла хвилинна стрілка зробити повний оберт, як «Вотранс Екоресурси» прийшлося діставати з сітки другий м’яч, все той же Давид Корнійчук у притаманному для себе стилі замикає простріл свого партнера по команді. Гра у команди Юрія Волошина не клеїлася взагалі, лише за рахунок індивідуальних дій вдавалося доводити справу до ударів, а в «Торпедо» навпаки як найшвидше прагнули збільшити власну перевагу над суперником. Своєї цілі гравці Анатолія Мищука досягнули наприкінці тайму, коли їм вдалося забити тричі, свої прізвища у протоколі матчу відмітили Сергій Дорецький та Дмитро Рожко. 5-0 з таким рахунком команди пішли на перерву.

З стартовим свистком на другий тайм Вотранс –2 пішов у ва-банк застосовуючи гру з 5-им польовим. Така тактика принесла результат відразу, злагоджені дії в атаці завершив Андрій Ткачук. Проте розвинути свій успіх «вотрансівці» не змогли. Під час другого таймі влаштувавши блокаду біля воріт «Торпедо» реалізувати своїх моментів не змогли, нанісши близько 20 ударів по воротах результативними видалися лише два. Тарас Бондарчук під занавіс матчу оформив остаточний рахунок у матчі 6-2 на користь своєї команди. Впевнена перемога на старті «Торпедо» з Копачівки.