:
5

Мельник Олег, Бабич Олександр, Попко Максим

Джафарова О./Бугайчук Н.

Чемпіон першої ліги «Боратин» в першому турі футзальної першості зустрічався проти команди яка не знає авторитетів - «Колос» з Ківерців. Спокійний початок  можна пояснити тим,що обидві команди привикали до фут зального м’яча, а також до самої гри. Давалася в знаки футбольна участь команд. Моменти почали виникати в обох команд вже після першої половини тайму. Швидкими діями в атаці виділялися в складі обох команд Олександр Мосіюк та Павло Шмига. Першим відзначився досвідчений Андрій Рижановський, після прикрого епізоду в якому травму зазнав Сергій Гапонюк, місце у воротах зайняв Андрій Дмитрук. Буквально першим ударом по воротах Андрія «Колосу» вдалося зрівняти рахунок. За рахунку 1-1 команди пішли на відпочинок.

Другий тайм очікувався з великою цікавістю і зразу по перерві Олег Василюк вивів боратинській колектив вперед. Цей гол не аби як окрилив команду Олександра Антонюка яка почала грати легше розкутіше, а Олександр Мосіюк реалізував один з своїх моментів. До кінця зустрічі команди обмінялися двома взяттями воріт на протязі хвилин, проте досвідченіший боратинський колетив підібратися до себе ближче супернику не дав. Цікава гра не дала скучати вболівальникам на трибунах. Перемога «НФК Боратин» у першому матчі над дуже хорошою, молодою командою з Ківерець.