:
2

Силюк Григорій,, Ярмощук Роман, Журибіда Володимир

Пилипчук Б./Корпош Р.

Хоча команди і представляють різні ліги, команді Akcent лише декількох балів у Рейтингу не вистачило до Другої ліги. Однак на полі гра було достойних двох суперників. Не встиг матч і розпочатися, як Павло Кузьмін зумів пробити, а частокіл ніг та серія рикошетів змусили капітулювати Юрія Уманця – 1:0. Олімп вирізнявся своїми контратаками та надійними захисними редутами, об які постійно «впирався» Володимир Третяк і Ко. До того ж надійно діяли у своїх рамах голкіпери, навіть заочно сперечаючись за кращий сейв. А під завершення тайму Іван Мартинюк, спочатку вдало реалізував свій прохід по флангу – 2:0, а за хвилину вдалі дії тріо Онищук-Маціюк-Мартинюк допомогли Івану оформити дубль – 3:0.

Зі стартом другого тайму підопічні Веніаміна Захарчука пішли у наступ із подвійною мотивацією. Спочатку обстріляли Івану Семенюку каркас, а з 18-ї хвилини Андрій Кальчик та Богдан Бондарчук зуміли таки вразити олімпійського стража – 2:3. Штурм гравців у чорній формі от-от мав закінчитися взяттям воріт, проте відчайдушні моменти закінчилися лише потраплянням Володимира Третяка у поперечину на останній хвилині. Заслужена перемога підопічних Валерія Івахненка, помітна робота над помилками і, мабуть, найкращий старт сезону. Akcent же тепер сконцентрується лише на боротьбі за медалі у Третій лізі.