1/8

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 6

Борощук О./Кузнєцов Д.

Команди відкривали ігровий день неділі на паркеті та мали змогу заздалегідь добряче порозминатися на майданчику. Можливо, саме тому вони й розпочали «з місця в кар’єр». Не минуло й хвилин від стартового свистка, як точним ударом в нижній кут атаку «Воїнів» завершив Валерій Бабула. Утім, уже за хвилину йому гідно відповів Михайло Бачинський – 1:1. Перестрілка між цими гравцями продовжилася – уже за хвилину Бабулі удався потужний та точний вистріл з-за меж карної зони, і він знову вивів номінальних гостей уперед. Взагалі, незважаючи на досить гольовий рахунок, матч став справжнім бенефісом воротарів обох команд – Андрій Стефановський та Сергій Прик тягнули м’ячі після нереальних моментів у суперників, і якиб не вони, то рахунок міг стати «хокейним» задовго до перерви. На яку, до слова, команди таки пішли за рівного рахунку: «вестсайдівець» Олег Борисюк таки «прошив» свого візаві сильним ударом із середньої дистанції – 2:2.

Після перерви ініціативу на майданчику захопив «Західний Бік». Номінальні господарі кубкового протистояння втратили декілька хороших нагод для гола – а потрібно було просто вивести на удар Михайла Бачинського, який після розіграшу кутового вперше вивів свою команду вперед в рахунку. Битва бомбардирів обох команд не завершилася – уже за дві хвилини після шикарної комбінації в один дотик Валерій Бабула оформив «хет-трик». Утім, Бачинський також повторив цю процедуру, після невеличкого відпочинку обікравши суперника у центрі майданчика та проштовхнувши «кулястого» повз голкіпера. Переломною в матчі стала гра голкіпера «атовців» Сергія Прика. Він своїми сейвами не дав опонентами вирішити долю гри, а після чергового «спасіння» сам побіг у контратаку та завершив її точним ударом – 4:4. Маючи емоційну перевагу над суперниками, гравці «Волині-АТО» вирвали успіх у кінцівці гри, коли два контрвипади реалізував Сергій Ткаченко. 4:6 – у гольовому та вольовому стилі «Воїни» таки крокують до чвертьфіналу Кубка Прогресу.