1/8

Кубок Прогресу, Майданчик ПАРКЕТ
4: 3

Силюк Г./Кузнецов Д.

У звітному поєдинку команди досить довго придивлялися одна до одної, а боротьба переважала над осмисленими діями в атаці. У середині першого тайму першу емоційну «пожежу» арбітрам довелося гасити жовтими картками. Подіяло – принаймні, для «тепловиків», у складі яких Юрій Марчук наважився на удар метрів з 11-ти та влучив точно у кут воріт суперників. Ближче до перерви його партнер Олег Катеринюк подвоїв перевагу номінальних господарів майданчика. Утім, втримати її до «антракту» гравці «Луцьктепла» так і не змогли. Спочатку голкіпер «жовто-червоних» Сергій Запорожець у карній зоні сфолив проти суперника, а Євген Поліщук реалізував шестиметровий. Емоції не вщухли, і уже після пенальті занадто бурхлива реакція на дії арбітра достроково завершила матч для Віталія Махновця. До честі «тепловиків», вони відбилися у кількісній меншості, а щойно вже у другому таймі склади вирівнялися – відновили статус-кво зусиллями Едуарда Макогона, який завершив контратаку своєї команди – 3:1.

Гравці «Духча» й не думали здаватися і зовсім скоро Віктор Олінчук підправив у ворота удар зі штрафного. Міг він одразу й зрівняти, однак не замкнув потенційно гольовий простріл партнера по команді. А у середині тайму лучани знову вибігли у контратаку, а Олександр Хижун реалізував вихід удвох з партнером на голкіпера суперників – 4:2. На жаль, проти «жовто-червоних» знову зіграла недисциплінованість: Юрій Марчук, маючи у пасиві жовту картку, підкотився ззаду під суперника та вчергове залишив «Луцьктепло» у меншості. Як не дивно, учотирьох, «тепловики» знову вистояли, однак у рівних складах таки дозволили Олександру Фіщуку розіграти п’ять польових. У останні хвилини поєдинку гравці «Духча» усією командою «висіли» на воротах суперників, однак нічого вдіяти так і не змогли. 4:3 – емоційна та бойова перемога «Луцьктепла», яка виводить команду далі в Кубку Прогресу.