1/8

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
21: 10

Джафарова О./ Корпош Р.

Мабуть найцікавіший матч Кубку Волині стадії 1/8 фіналу. Протистояння фаворитів сезону Суперліги відбувалося одразу після закінчення матчів футбольного марафону. Коротка лава запасних змусила «Надію» одразу грати із п’ятим польовим і це давало свої дивіденди. Класична атака з лишнім гравцем в атаці уже на третій хвилині довела до прострілу вздовж володінь Павла Чемериса і Петро Шелест відкрив рахунок у матчі. За хвилину вотрансівці відповіли не менш гідно, вивівши на ударну позицію Євгена Котюна – 1:1. За цікавим поєдинком прийшло поспостерігати доволі багато уболівальників, адже востаннє ці колективи зустрічалися ще в Кваліфікаційному етапі сезону 2017/2018, тоді перемогу здобули підопічні Миколи Радька.

Другий тайм також розпочався ідентично: «Вотранс» без м’яча, а лівоногий Ігор Пунда здорово допомагав хорівцям економити сили в академічному футзалі, дивлячись на коротку лаву запасних. До завершення поєдинку рахунок міг змінитися як в одну, так і в іншу сторону, але ні Петро Шелест, ні Максим Обертас своїми моменти не реалізували. У серії післяматчевих пенальті найкраще себе проявив кращий гравець матчу Ігор Пунда, відбивши два удари із шестиметрової позначки Валентина Кривицького та Вадима Вознюка. В якійсь мірі підвів свого голкіпера Петро Шелест (не реалізувавши удар), але два Андрії Паршиков та Кузик підстрахували колег – 2:1 нервова перемога колективу Віктора Ревка.