1: 1

Грицак Ю./Корпош Р.

Напередодні матчу Іван Мучак отримав свій подарунковий сертифікат від Мережі спортивних магазинів «Ліга спорт», як найкращий гравець першого туру у Суперлізі Волині. І численні уболівальники розраховували, що саме ковельський хлопець і поведе за собою хорівський колектив на рідному паркеті. Однак «Динамо» розпочало цей матч жвавіше та досить агресивно, хоча така тактика і відігнала від своїх воріт небезпеку, але і був мінус – уже на 9-й хвилині динамівці заробили 5 фолів. Під завершення тайму найкраще з усіх у чужому карному зумів розібратися Павло Дармовіз, котрий і засвітив на табло першу одиничку.

У другому таймі темп гри продовжували задавати гравці «Динамо», МФК «Хорів» більше діяв на контратаках. Гра відверто вже йшла до завершення, коли на останній хвилині удар Олександра Курінова змусив голкіпера відбити перед собою, а найшвидшим на добиванні виявився Богдан Понагайба. 1:1 перша втрата очок одного із фаворитів змагань, «Динамо» ж якщо продовжить у тому ж темпі, незабаром почне здобувати і перемоги!