3: 0

Трофімчук Р./Корпош Р.

Інша ковельська команда зустрічалася із гідним суперником. Уже з перших хвилин команди забули про центр поля і ганяли круглого від одних воріт до інших. Здавалося, що саме «Вікторія» контролює м’яч, але на третій хвилині Роман Бондар продемонстрував чудову координацію та в падінні пробив Тараса Гринчишина. Здавалося, лучани продовжували контролювати і м’яч і хід гри, але помилка голкіпера на 10-й хвилині привела до дублю Романа.

У другому таймі була рівна гра, про це говорить навіть статистика: у обох команд по 10 ударів, проте у «Шанс-Авто» майже 100-відсоткове влучання у ствір, а у «Вікторії» цілі досягав тільки кожен другий удар. На 15-й хвилині м’яч тільки чудом не потрапив до сітки воріт гостей із Ковеля, але реалізація біло-чорних гравців підвела. У заключних хвилинах матчу уже ковельчани контролювали хід поєдинку, а «Вікторія» чекала контратаку. Проте, навіть гра з п’ятим польовим не допомогла лучанам, скоріш навпаки. Віталій Романчук підстеріг помилку суперника та закинув круглого у пусті ворота – 3:0.