6
10'

Горун Валерій, Силюк Григорій, Леончук Олександр

Кушнірук Я./Мадіюк М.

На центральному майданчику стартував поєдинок між ФК “БЕЛЬБЕК” та   “АТЛЕТІК”. Досить рівні у своїх силах гравці обох команд намагалися показати гідну гру. Вже на початку зустрічі точилась боротьба на кожному метрі майданчика. Активний Володимир Колесник з рівненщини замкнув простріл на дальній стійці і вписав своє ім’я в ігровий протокол. Не встигли хлопці порадіти, як за хвилину “зелені” зрівнюють рахунок, завдячуючи Богдану Коломійцю. Події розвивались стрімко, команди добре насипали один одному голів. Як тільки хтось з команд забивав, то одразу рахунок зрівнювався. Після майстерно реалізованих моментів та потужної боротьби команди йдуть на перерву з рахунком 3:4 на користь гостей.

В другому періоді господарі майданчика взяли м’яч під свій контроль, створюючи гольові моменти. Голкіпер з рівненщини не дозволяв собі помилок та доволі майстерно стояв на воротах. Команди показали масу цікавих атак, які нажаль не реалізовували, проте боротьба не вщухала до останніх хвилин.  Остаточний результат матчу на 24-й хв. визначив Володимир Колесник, який у цьому поєдинку зробив покер, забивши фінальний гол. Цікава та видовищна гра закінчилась з рахунком  3:5 на користь команди з Рівненської області.