1: 1

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Вивіска цього поєдинку обіцяла один із найбільш цікавих матчів туру, адже обидві команди сповідують свої постійні стилі гри. Не зраджували вони їм і цього разу: хорівська команда старалася тотально контролювати м’яч у власних ногах, а «олімпійці» – дисципліновано захищатися та відповідати кинджальними контрвипадами. Перших «понесло» гравців «Надії-2», які під кінець першого тайму настворювали гольових моментів на декілька ігор уперед, однак «Олімп» рятував голкіпер Іван Семенюк, а коли й він був не в змозі – каркас воріт та неточність суперників. Тим більш неочікуваним став гол Олега Потрапелюка, який встиг під час однієї з контратак заштовхати «кулястого» до сітки воріт підопічних Віктора Ревка буквально на останній секунді тайму – 0:1!

У другому таймі хорівська команда ще більше насіла на ворота «античних» гостей. Після ударів Андрія Драголюка та його партнерів м’яч уперто не хотів залітати до воріт Івана Семенюка. У одному із контрвипадів міг забити й «Олімп», однак удар Івана Мартинюка став здобиччю голкіпера. А на 18-й хвилині Драголюк таки досяг свого, з гострого кута замкнувши фірмово розкатану комбінацію «Надії-2» – 1:1. Далі гра фактично проходила на половині майданчика «Олімпу», однак номінальні гості поєдинку не лише не давали суперникам створити суттєві нагоди для взяття воріт, а й самі набагато гостріше виходили у контратаки – щоправда, Іван Мартинюк та Олег Потрапелюк свої шанси не використали. На останніх секундах гри рикошет від захисника «підловив» героя поєдинку Івана Семенюка – на щастя, м’яч пролетів на якісь міліметри вище поперечини. А фінальний свисток зафіксував бойову нічию між черговими учасниками цікавого сезону у Другій лізі чемпіонату Волині.