:
8

Літвінчук Леонід, Бас Назарій, Бабич Олександр

Джафарова О./ Кузнецов Д.

Обидві команди напередодні досить непогано розпочали сезон як у чемпіонаті, так і на кубковому фронті. А от до звітної зустрічі з кращою готовністю підійшли «Молочники», які з перших хвилин були набагато гострішими за опонентів. Це, власне, і вилилося у гол номінальних господарів майданчика в середині першого тайму – Іван Ярмолюк потужним ударом з-за меж карної зони поцілив точнісінько у кут «рамки» суперника, а «кулястий» від стійки влетів у ворота. Уже на 10-й хвилині футзалісти «РадиМо» подвоїли перевагу: голкіпер врятував гостей після прострілу з флангу, однак на дальній стійці на м’яч уже чатував самотній Сергій Чоп – 2:0. Гравці «Модерн-Експо» в першому таймі мали чимало своїх гольових можливостей – голкіпер суперників рятував після ударів Ігоря Поліщука, а досвідчений Андрій В’юник здалеку пробив повз бокову стійку, тож рахунок до «антракту» так і не змінився.

У другому таймі гравці «Модерн-Експо» взагалі добряче притиснули суперників до власних воріт. Голкіпер «РадиМо» знову виручав після ударів Андрія В’юника та Андрія Мединського, а в деяких моментах польові гравці виносили м’яч із порожніх воріт. А забив… знову «РадиМо», контратаку якого точним ударом фактично з лінії карної зони завершив Василь Єфімчук. Інтриги в матч повернув гол бомбардира «модернівців» Назарія Навроцького, однак уже за хвилину «молочник» Андрій Бартошук втік «на побачення» з голкіпером суперників, обіграв його та фактично вирішив долю матчу. Гості намагалися врятувати гру та забили ще один гол престижу зусиллями Андрія Мединського, утім, попри ще чимало можливостей, на більше так і не спромоглися, а тому перемогу з рахунком 4:2 у звітному протистоянні святкували футзалісти МФК «РадиМо».