:
9

Хомич Олена, Журибіда Володимир, Хомич Анатолій

Джаварова О.

Після гарного старту «Молочників» у регулярці, вони аби ніяк хтіли все ж таки покращити своє турнірне становище у Другій лізі. А от щодо команди Переспи в них була задача зачепитись за перші залікові бали. Команди обмінювались небезпечними моментами, де удача прийшла на 9 хвилині, відзначився Андрій Бартошук, вціливши «круглястого» у сітку воріт. Рахунок 0:1. Та РадиМо хтів збільшити превагу у першому таймі, що їм і вдалося після чудової комбінації, відзначився Василь Єфімчук забивши «шкіряного» повз голкіпера. З рахунком 0:2 команди пішли на перерву.

Після першого тайму господарям потрібно було міняти тактичну схему і шукати моменти на стороні суперника. Після декількох чудових комбінацій та проходів Сергія Кулюка, було зрозуміло що «Перестяни» не збираються відсиджуватись на своїй стороні та створили декілька небезпечних моментів на стороні гостей. Команді суперника нічого давалось як назбирати на 10-ти метровий у свій бік. І вже на прикінці матчу було призначено 10-ти метровий, його наважився пробити Андрій Случик. Але відправити м’яч у сітку та змінити рахунок на табло, так і не вдалося. 0:2 на користь «молочників».