2: 1

Джафарова О./ Трофимчук Р

Після чудового старту команди Респект як у регулярці так і у кубку, команда хотіла аби далі крокувати феєричною ходою. Що їм і давалось у грі проти грізного суперника Надія-2. І фортуна дала про себе знати, на другій хвилині відзначився Ярослав Кухарено, відправивши м’яча у сітку воріт суперника. Не оговтавшись від першого голу, як вже на четвертій хвилині відзначився чудовим пострілом 17-тий номер Ігор Савич. Рахунок на табло 2-0. Після другого голу команда Респектевців здавалось би рослабились, чим і скористалась амбіційна команда Надія-2, створивши тиск на господарів майданчика. На 11-тій хвилині відзначився Андрій Драголюк відправивши «кулястого» у сітку воріт. Андрій Ткачук був безсилий у цьому епізоді. З рахунком 2-1 команди пішли на перерву.

Другу половину матчу гості провели більш впевненіше за господарів. Тиск був помітний з перший хвилин. Чудові комбінаційні проходи з боку Надії-2 здавалось би що от-от «шкіряний» перетне лінію воріт картатих, але фортуна була на боці господарів. Тому матч так і завершився на користь Респекта. 2-1 і впевнена хода команди у сезоні 2018-2019.