7: 2

Онищук Ю./Притулюк Д.

У протистоянні «Ярд» - «Рятівник» дебютант чемпіонату, котрий представляє МНС впевнено переграв своїх опонентів з рахунком 5:2. Вже у першому таймі своєрідного луцького дербі офіцерсько-старшинський склад гостей довів свою перевагу до трьох «сухих» м’ячів. А після перерви всі спроби «Ярду» врятувати гру з «Рятівником», перепрошуємо за «тавтологію», успіхом не віншувалися. Команди обмінялися гольовими дуплетами і заставили арбітрів вписати в ігровий протокол підсумок – 5:2.

Чергове протистояння Луцька та Ківерець закінчилась перемогою луцької команди. Хлопці з села Хорлупи першими відкрили рахунок та швиденько його подвоїли. Досвідчений «Метеор» не очікував такої зухвалої гри від молодої команди, але ще до початку перерви зуміли зрівняти рахунок у матчі влучними пострілами Едуарда Рибака та Ігора Бітюка. В другій половині зустрічі господарі майданчика на досвіді закотили круглий у ворота суперника ще п’ять разів. Відтак рахунок у матчі 7:2 на користь команди «Метеор»