:
8

Журибіда Володимир, Заяць Олексій, Мадзей Володимир.

Джафарова О./ Трофимчук Р

З перших хвилин команди продемонстрували швидкий футзал, та створили низку небезпечних атак з обох сторін. І вже на 5 хвилині вдалось відзначитись 18-му номеру Михайлу Байбулі спрямувавши шкіряного прямісінько  у дев`ятку воріт. Не встигла команда гостей оговтатись від першого голу, як один воротар побачив перед собою червоне світло. На 7 хвилині після проходу Олександра Остапова віч на віч голкіпер був вимушений фолити на своєму опоненті та як вирок - червона картка. Не довго тримався мінімальний рахунок на табло, і на 8-й хвилині Ігор Ревчук подвоює рахунок у матчі. Можливість скоротити рахунок мав Михайло Кисельов, проте голкіпер «хліборобів» діяв надійно. «Бережанка» не відсиджувалась та створювала небезпечні моменти біля воріт суперника, але голкіпер господарів діяв блискуче, залишаючи ворота недоторканими. Тиск був відчутний на «червоно-жовтих», і наприкінці тайму все-таки вдалося скороти відставання 8-му номеру Олександру Шавалі.  Перший тайм за господарями.

У другому таймі команди стали проводити більш стрімких атак в обох напрямках. Змінити рахунок вдалось Юрію Шаулі, поціливши м`яч прямісінько у сітку воріт. Після забитого голу здавалось що перемога у руках «хліборобів», які дещо рослабились. Тиск команди «Береженка» був відчутний.  Скоротити відставання наприкінці матчу мав Вахтанг Машава, але м`яч пролетів високо над поперечиною. Матч так і завершився з рахунком 3-1. Далі крокує «Теремно Хліб».