1/4

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
0: 1

Джафарова О./ Трофимчук Р

Матч суперлігових суперників почався досить рівно. Команди до «екватора» тайму «розгойдувалися» та фактично обходилися без серйозних нагод для взяття воріт. Перша така у середині першої половини гри був у голкіпера «Надії» Ігоря Пунди, який, вийшовши в атаку, зряче пробив у нижній кут, однак його візаві Дмитро Роюк не менш професійно ногою переправив «кулястого» на кутовий. За декілька хвилин уже самому досвідченому воротареві нещодавніх аматорських чемпіонів України довелося відбивати удари Миколи Казьмирука та Андрія Бойка. В основному ж перший тайм запам’ятався тим, що хорівська команда не надто хотіла, а «динамівці» – не так багато могли. Тож не дивно, на перерву суперники пішли без забитих голів.

Другий тайм «надійні» почали з Петром Шелестом у ролі п’ятого польового, увімкнувши значно більші швидкості. У «Динамо» почали з’являтися пробоїни у захисті, однією з яких скористався Юрій Хавер, який після багатоходової комбінації поклав м’яч точнісінько у дальній нижній кут воріт – 0:1. Взагалі ж, гра проходила досить швидко і динамічно, адже гравці «Надії» широко використовували усю «п’ятірку» та намагалися тотальним контролем м’яча не дати нічого зробити опонентам. І справді, за винятком двох хороших та нереалізованих моментів Богдана Понагайби «динамівці» майже не мали шансів врятувати гру. Натомість, незадовго до завершення гри їх «вибачив» Микола Радько, після удару якого «кулястий» на сантиметри розминувся з боковою стійкою воріт. Дива не сталося – фінальний свисток зафіксував спокійну та холоднокровну перемогу «Надії», яка на крок наблизилася до повернення собі титулу володаря Кубка Волині.