1/4

Кубок Волині, Майданчик ПАРКЕТ
41: 15

Гайда Я./Кузнецов Д

Добре знайомі суперники розпочали свій поєдинок без особливої адаптації, почергово накочуючи хвилі атак на ворота одна одної. Гравці обох команд не соромилися пробивати по воротах з будь-яких позицій, однак гостріше виходило у номінальних господарів майданчика – голкіперу «будівельників» Дмитру Ольшевському довелося добряче попрацювати, нейтралізуючи загрозу після ударів Тараса Прислупського та інших «хорівців». І попри усі старання учасників матчу, на перерву їх провели нулі на табло.

У другому таймі гравці МФК «Хорів» знову були активнішими за опонентів. І ближче до середини тайму їхні зусилля нарешті увінчалися успіхом. Комбінація «біло-синіх» дійшла до карної зони гостей, звідки низовим ударом з ходу Павло Дармовіз відправив м’яч точнісінько у нижній кут воріт – 1:0. Лише після пропущеного гола «будівельники» остаточно прокинулися, розуміючи, що шлях до позитивного результату лежить через постійні атаки. Так, Михайло Зайчук міг ефектно забивати п’ятою, однак «кулястий» став здобиччю голкіпера, а Олександр Неделюк після свого удару вже бачив м’яч у сітці, однак той-таки голкіпер в останній момент божевільно викинув свою ногу та врятував власні ворота. Як часто буває у матчах «ЛСТМ», справу зробив наддосвідчений Тарас Кабанов. Навіть при штрафному з досить гострого кута він показав, що один гравець у стінці – це замало, потужним вистрілом не давши іншим учасникам гри ніяких шансів навіть поворушитися під час польоту м’яча – 1:1. Таким чином, протистояння перейшло до післяматчевої лотереї, а вирішила його долю п’ята пара ударів обох команд. Спочатку Павло Дармовіз «на фарт» став у ворота, однак не зумів відбити удар Олександра Прощерука, а потім уже сам пробивав, коли на ворота за «ЛСТМ» став… Кабанов. І треба ж – могутня тінь бомбардира «будівельників» змусила суперника схибити з шести метрів! А це означало, що до півфіналу Кубка Волині покрокувала саме луцька команда.