4: 4

Семенюк Ю./ Кунаков О.

У дебюті протистояння з «Вотрансом» гравці «Надії» виглядали незвично мляво і незібрано. Господарі ж, що вийшли на гру у «вінтажній» синьо-червоній формі навпаки явно налаштовувались на грізного суперника і були максимально заряджені на боротьбу. Тому протягом трьох стартових хвилин Назарію Русецькому двічі довелося у карколомних стрибках рятувати свої ворота, а тим часом Павло Чемерис відверто нудьгував. Хорівці вирішили не чекати подарунків від суперника, а зробили те, що роблять завжди, коли перебіг подій їх не влаштовує – випустили п’ятого польового гравця. І одразу ж... пропустили. Євген Котюн підловив необачний пас гостей і зі своєї половини вразив порожні ворота. А за хвилину Валентин Кривицький остаточно «розбудив» опонентів, коли завершив швидку контратаку влучним пострілом. «Надія» зарухалась активніше, продовжуючи грати без голкіпера і... пропустила втретє. Цього разу Олександр Ніколайчук відібрав м’яч і не переходячи центру майданчика відправив кулю у порожні ворота. Лише після цього «Надії» вдалося розмочити Павла Чемериса – Андрій Паршиков  замкнув передачу партнера на дальній штанзі, але «Вотранс» швиденько знову відірвався на 3 голи – Валентин Кривицький першим встиг на добивання.

Здавалося справу зроблено. П’ятірка гостей практично не розлучалася з м’ячем, але до реально небезпечних моментів доходило не часто. Гра наближалась до завершення, табло показувало ті ж самі 4:1 і лучани дозволили собі дещо розслабитись, а може далася взнаки втома, але ніхто не завадив Андрієві Паршикову за 5 хвилин до кінця гри добити м’яч у ворота господарів і скоротити розрив у рахунку. Відчувши, що не все втрачено хорівці закрутили справжню «карусель» на половині суперника і за дві хвилини Микола Радько звільнившись від опонента з близької відстані переправляє м’яч у сітку. 4:3. Минає ще хвилина і герой матчу Андрій Паршиков знову першим встигає на добивання та зрівнює рахунок. На те, щоб схилити шальки терезів на свій бік в жодної з команд не знайшлося вже моральних сил та й часу практично не лишалося. Друга бойова нічия у турі, лідери синхронно втрачають очки.