0: 5

Ховайло Т./ Маціюк М.

Один з лідерів Другої ліги  ліги регулярного чемпіонату Волині з футзалу здобуває свою чергову перемогу. Червоно-білі з перших хвилин стартового поєдинку розпочали тиск на ворота «Луцьктепло».І цей тиск приводив до того, що біля воріт господарів раз по раз з’являлись небезпечні моменти. Тому голи було питанням часу. Що і підтвердив на 4-й хвилині Іван Бандура. І тільки після цього у «тепловиків» з’явився натяк на небезпечні моменти, але зиску з цього не було. Натомість «Радимо» надалі продовжували тиснути на ворота своїх суперників і під кінець першого тайму за хвилину Іван Ярмолюк оформлює дубль у ворота господарів. Другий тайм підопічні Ігора Кравчука почали агресивно,  і це дало свої результати,   уже на 15-й хвилині Богдан Лопоха забиває красень гол. А  за хвилину Роман Скуленець робить кінцевий результат  матчу 0-5. Перемога «Радимо» закріпила їх на першому місці перед перервою, а «Луцьктепло» має в своєму активі 1 бал і посідає 8-ме місце.