:
6

Попко Максим, Літвінчук Леонід, Хомич Олена

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

У звітній грі зустрічалися команди, які торік боролися за перемогу в Першій лізі чемпіонату Волині. Разом із тим, для «Агромата» вона була чи не визначальною у підтвердженні своїх амбіцій щодо боротьби за призові місця змагань. На руку лучанам грав склад опонентів, які на гру назбирали лише шість чоловік, а місце у воротах взагалі зайняв досвідчений граючий тренер команди Олександр Антонюк. З перших хвилин «агроматівці» вміло розкочували хвилі по-справжньому футзальних атак, а їх суперники позиційно захищалися. Утім, щойно гравці «Боратина» здобували «кулястого» у своє володіння, одразу ж виходили грати п’ятьма польовими, також подовгу контролюючи гру, яка в такій ситуації проходила фактично без зупинок часу. У першому таймі все ж трохи гострішими були номінальні гості, однак голкіпер «Агромата» Олександр Шпарук впорався з ударами Антонюка та його партнерів, а ще декілька гострих прострілів нейтралізували польові гравці. На перерву команди пішли без забитих голів.

У другому таймі хід гри не змінився – «агроматівці» намагалися «розкачати» ідеальну комбінацію, хоча при цьому найгостріший момент Іван Богута створив у швидкому відриві, дальнім низовим ударом відправивши м’яч у дальню стійку. Коли здалося, що лучани взяли гру під свій контроль, минулорічні чемпіони Першої ліги таки забили – Роман Іваницький витримав паузу під час атаки, витягнувши на себе двох суперників, та викотив на вбивчу позицію на Олександра Мосіюка, який уже просто розстрілював ворота – 0:1. «Агроматівці» кинулися відігруватися, однак суперники вміло захищалися, не даючи особливих шансів для взяття власних воріт. Утім, розв’язка матчу чекала останніх секунд. Під час них «Агромат» заробив право на штрафний удар з дальньої позиції та взяв тайм-аут. І недарма – налаштований на гол Вадим Семенович за ідеальною траєкторією прямим ударом відправив «кулястого» у «дев’ятку» воріт «Боратина» та приніс команді нічию. 1:1 - «Боратин» втрачає у сезоні перші очки та відпускає «Вілію» у гонці лідерів Вищої ліги.