3: 1

Онищук Ю./Голоскокос С.

Недільну програму першого «боксу» відкривали команди з дещо різних полюсів фут зальної планети «Волинь». Копачівське «Торпедо» ще до гри вважалося фаворитом у протистоянні з луцькою командою «Теремно Хліб». І вже у на 9-ї хвилині реноме лідера було підтверджене підопічними Анатолія Мищука у вигляді двох голів та тотального контролю за ходом гри. Проте «хлібопекарні» за кожної можливості намагалися перевірити майстерність Олександра Сушка, котрий захищав ворота торпедівців.

Не сама видовищна гра ожила на 18-й хвилині, коли Артем Степанюк відродив інтригу забитим голом. Суперники почали рухатися більш жваво і на трибуні стало веселіше. Проте питання щодо переможця стартової гри в групі «В» було знято на останній хвилині, коли досвідчений Олег Котлубай поставив переможну крапку – 3:1.