1: 3

Літвінчук Л./ Кузнецов Д.

Чергове футзальне луцьке дербі розпочалося з гострої гри у виконанні обох команд. Більший стартовий заряд, як виявилося, був у гравців «Динамо», а Олександр Курінов потужним вистрілом з-за меж карної зони засмутив своїх одноклубників по футбольній команді. Сумували «будівельники» недовго. Вони одразу взялися за справу, а голкіперу номінальних господарів майданчика Дмитру Роюку довелося добряче покрутитися у рамці, щоб неймовірними сейвами рятувати після гольових моментів Тараса Кабанова і його партнерів. Утім, в одному з епізодів проти Кеби прийому таки не знайшлося – у дотик замкнувши фланговий простріл, він таки зрівняв рахунок на табло. Команди взяли відносну паузу в активності, знову розігравшись лише під кінець першого тайму, однак на перерву пішли з паритетом – 1:1.

Після перерви на майданчику знову точилася доволі рівна боротьба. Порушив рівновагу супергол Романа Філя, який шаленим ударом з гострого кута «підмінив» Кабанова на розіграші кутового – захисники та голкіпер «динамівців» навіть не поворухнулися під час потужного та точного пострілу. Ще за хвилину він міг зробити «дубль», однак уже із центральної позиції метрів з 11-ти влучив у поперечину. Гравці «Динамо» намагалися вирівняти та врятувати гру, а ближче до завершення поєдинку пішли ва-банк, випустивши п’ять польових. Утім, в підсумку Дмитро Ольшевський надійно відзахищався у рамці «ЛСТМ», а Михайло Зайчук незадовго до фінального свистка у швидкому відриві встановив кінцевий рахунок матчу. 1:3 – «будівельники» тягнуться за дуетом лідерів чемпіонату, дихаючи їм у спину з третьої сходинки таблиці.