2: 4

Онищук Ю./Корпош Р.

Обидві команди матч розпочали із розвідки та знайомства із майданчиком Арени Спорт. «Екоресуси» більше контролювали м’яч, проте «Колос» виглядав гостріше, що і довів на третій хвилині Юрій Чепура – 1:0. Після голу все змінилося: ківерчани надто притиснулися до власних воріт і дальній постріл Дмитра Редька досяг цілі – 1:1. За рівної гри під завісу тайму класична футзальна контратака привела до голу Владислава Дячука – 1:2 на перерву.

У другому таймі ківерцівський колектив виглядав не погано, але чудовий розіграш класичної футзальної комбінації де все спокійно, як по нотах і Владислав Дячук робить дубль у цьому поєдинку. «Колос» нарощував і свою перевагу і володіння м’ячем, але «Екоресурси Волині» вдало діяли на контратаках. Зелені атакували потужно іпродуктивно, але то голкіпер стояв як ранений звір, а то просто невезіння – удар, штанга, голова воротаря, перекладина… і тільки кутовий. Такий настрій дав свої результати – Юрій Чепура вдало замкнув простріл із флангу та відновив інтригу 2:3. Проте, як часто буває, втратили пильність та пропустили швидку контратаку Миколи Панасюка – 2:4.