:
7

Бугайчук Сергій, Мельник Олег, Кузьмич Ярослав

Джафарова О./ Тучкевич А.

Цей поєдинок обидва колективи розпочали з дальніх пострілів, але голкіпери діяли надійно у рамці воріт. На п’ятій хвилині гості здобули право на штрафний удар, який наважився пробити Руслан Кротач, найшовши шпарину у стінці він влучним ударом відкриває рахунок у зустрічі. В середині тайму Бугай Максим двічі виходив віч-на-віч з голкіпером, але так і не зміг відзначитись. Після сольного проходу, Ігор Поліщук мав чудову нагоду зрівняти рахунок, але його удар парирував кіпер. Перша половина зустрічі так і залишилась з мінімальною перевагою гостей.

Після перерви господарі відразу нависли на ворота суперника і вже на п’ятнадцятій хвилині Максим Бортник встановлює паритет у зустрічі. Вивести вперед свою команду мав можливість Ігор Поліщук, але переграти Сергія Стецюка йому так і не вдалось. В середині тайму після чудового розіграшу на пусті віддали Назарію Навроцькому, але він так і не зміг вразити ворота. А ось гості дочекались свого моменту і на двадцятій хвилині Вадим Видихай чітким ударом в кут виводить свою команду вперед 1:2. За хвилину до кінця господарі кинули всі сили в атаку, і після прекрасного пасу Назарія Навроцького на Андрія Вюника, останньому потрібно було просто переграти кіпера, але рахунок на табло лишився незмінним. А невдовзі сам Назарій Навроцький все таки зумів встановити рівновагу у зустрічі. Все так і йшло до нічиєї, але обрізка в центрі майданчика і гості вийшли в контр випад три в один, обігравши воротаря Вадим Шутовський за шість секунд до завершення поєдинку забиває важливий м’яч для своєї команди. У феєричному матчі мінімальну перемогу і три залікові бали здобули гості, 2:3.