6: 2

Джафарова О./ Тучкевич А.

З початку поєдинку відразу було видно, що матч має бути досить «веселий». Обидва колективи демонструють чудовий відкритий атакуючий футзал. На четвертій хвилині після відмінного удару у виконанні Романа Соловко рахунок на табло став 1:0. Але гості відразу зуміли відквитати м’яч після сольного проходу Павла Ліщука, який встановив паритет у зустрічі. Команди у першій половині створили багато гольових моментів, але голкіпери діяли відмінно, і за рахунку 1:1 колективи пішли на відпочинок.

Друга половина видалась більш щедра на голи.  Чудову комбінацію на п’ятнадцятій хвилині завершив Михайло Полетій та вивів господарів вперед. Але підопічні Сергія Вишневського знову швидко відігрались. Прекрасне виконання штрафного у виконанні Павла Ліщука, який записує у свій доробок «дубль». В середині тайму «нововолинці» знову вийшли вперед завдяки голу Олега Марчука, а невдовзі Аллен Кравченко збільшує перевагу до двох м’ячів. Після пропущених, гості зовсім опустили руки і на двадцять четвертій хвилині Андрій Кобетяк збільшує гандикап до трьох м’ячів. Жирну крапку у зустрічі поставив Михайло Полетій забивши в пусті і встановивши остаточний результат  6:2. Перемога господарів майданчику та три залікових бали у турнірну таблицю.