4: 1

Онищук Ю./Корпош Р.

«Атлетик» розпочав поєдинок гостріше і хоча з часом гра вирівнялася, червоно-білі контролювали хід поєдинку повністю. На шостій хвилині цікавий розіграш штрафного привів до голу Олександра Рожила 1:0. За три хвилини Олександр зробив індивідуальний прохід і оформив елегантний дубль. Ще за хвилину Рожило виводить Вадима Панаса на дуель із голкіпером «Зимного» і рахунок у матчі стає 3:0. Не таланило Герману Улянюку цього вечора – жодного сейву за перший тайм. Проте, на останніх хвилинах Владислав Полетій скористався образкою «Атлетика» і розстріляв голкіпера та скоротив відставання у матчі -1:3.

У другому таймі картина гри дещо змінилася – представники Володимир-Волинського району більше комбінували, а у лучан основною загрозою був Олександр Рожило та контратаки. Одна із таких і закінчилася взяттям воріт, відзначився Дмитро Герасимчук. На останніх хвилинах чорно-жовті взагалі залишилися в меншості – за позбавлення суперника гольової можливості вилучений був Тарас Малюк. В меншості «Зимне» мало декілька шансів для взяття воріт суперника, але цього вечора удача була не на їхньому боці.