6: 2

Ховайло Т./ Кунаков О.

«ЛСТМ» мав у звітному турі найлегшого суперника, який поки що не спромігся змінити «0» у стовпчику набраних очок на будь-яку іншу цифру. Тому «мен ін блек» почали гру у досить неквапливому темпі, сподіваючись, що гості самі десь помиляться і чергові 3 бали можна бути взяти «малою кров’ю». В принципі, так воно і сталося. Вже у дебюті поєдинку за допомогою елементарної «стіночки» Андрія Пушкарчука вивели на ударну позицію і він без вагань розстріляв у притул Леоніда Джигалюка. Проте «Агропродукт» не збирався віддавати матч без бою. Скориставшись вальяжним настроєм господарів горохівські хлопці відігралися – така ж сама «стіночка» і Владислав Гудаль потужним пострілом спрямовує м’яч під поперечку воріт Олександра Ярмощука. Але на цьому прикрі несподіванки для «ЛСТМ» не закінчились – не минуло й хвилини, як той самий Владислав Гудаль знов опинився на ударній позиції та впевнено реалізував і цю нагоду. Після цього господарі зрозуміли, що побігати таки доведеться і різко додали у командному русі. І все одразу стало на свої місця, ще до перерви «ЛСТМ» знову був попереду завдяки голам Романа Філя та Михайла Зайчука.

У другому таймі лучани не стали повторювати своїх помилок і намагались якомога довше контролювати м’яч. До того ж, ближче до завершення зустрічі «Агропродукт» помітно «підсів» і все рідше переходив на половину майданчика суперників. А на завершення поєдинку сил не залишилось зовсім, тому й не було навіть натяку на фінальний штурм у виконанні горохівчан. Навпаки, «ЛСТМ» «розкатував» захист гостей і в останні хвилини тричі змусив Леоніда Джигалюка витягати м’яч з сітки власних воріт. У підсумку впевнена перемога 6:2. А решта матчів туру принесли досить несподівані результати, «Надія» та «Вокар-Ковель» програли, що дало змогу «ЛСТМ» одноосібно очолити турнірну таблицю Суперліги.