4: 4

Онищук Ю./Корпош Р.

Заключний матч недільнього дня подарував уболівальникам родзинку, а не гру. Команди розпочали із боротьби за центр поля і цей плацдарм став під контролем ЛСТМівців. Однак першими відкрили рахунок саме пакківці на 12-й хвилині – Роман Киценюк із ауту потужно поцілив по-більярдному біля штанги – 1:0. ЛСТМ зібрався і за декілька секунд Ігор Махнюк потужно пробив із метрів 15-ти та зрівняв рахунок у матчі. Варто зауважити, що підопічні Ігоря Чорнухи майже вдвічі перестріляли гравців ПАККО, однак достойно у рамці діяв Євген Кречковський.

Другий тайм проходив під диктовку гравців у блакитних футболках. Класична футзальна гра на стовпа в особі Тараса Кабанова дала свої результати – на 16-й хвилині Тарас красиво пробив із розвороту – 2:1, а на 19-й у карколомному стрибку оформив дубль. За декілька секунд скориставшись метушнею захисників Ігор Махнюк підтримує свого колегу і також записує на свій рахунок два м’ячі – 4:1. До честі молодих гравців ПАККО вони не здалися і своїми діями змусили помилитися Дмитра Горщарука, котрий вразив власні ворота та ввівши в оману власного голкіпера – 2:4. Але футзал не дарма вважається динамічною грою… Здавалося, що ЛСТМ-536 повністю контролює гру, проте контратаки за чистого часу мають свою особливу родзинку. Антон Дригульський на 20-й хвилині поєдинку поцілив у дальній нижній кут воріт суперника, а за 8 секунд до завершення матчу йому вдався не менш чудовий удар тільки у верхній кут і рахунок став 4:4. Інтрига у цій групі тільки набирає обертів.