5: 0

Джафарова О. / Кузнецов Д.

У звітному поєдинку «торпедівці» з перших хвилин гри почали доводити перевагу над суперником. І якщо Дмитру Медунецькому протягом першого тайму ніяк не вдавалося забити стовідсоткові моменти, то Тарас Бондарчук в дебюті матчу з другого удару таки пробив Олександра Кунакова. Взагалі, голкіпера «Авангарду» слід відзначити окремо – якби не він, підсумковий рахунок матчу міг бути набагато більшим. І у першому таймі лише його заслуга в тому, що на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Торпедо».

А от у самому дебюті другої половини гри й голкіпер був безсилий після розіграшу кутового та удару Ігоря Шевельова у дальній верхній кут воріт. «Авангард» намагався атакувати у відповідь, однак атаки номінальних гостей не виходили такими гострими, як у підопічних Анатолія Мищука. А наприкінці матчу лучани таки здалися на милість переможцям. Спочатку Сергій Віхрук відзначився після розіграшу штрафного, а потім бажані голи до своїх активів додали Дмитро Медунецький та Антон Качина. 5:0 – «Торпедо» в боротьбі за найвищі місця дивізіону, а «Неріс» усе ще чекає на перші очки в сезоні.