2: 4

Ховайло Т./ Кузнецов Д.

Ще одна гра суботнього вечора, де команди обійшлися без особливої адаптації та розкачки. Уже на першій хвилині автором гола міг стати Роман Філь, однак, замикаючи простріл, замість «кулястого» у ворота залетів він сам. А зовсім скоро рахунок таки відкрився, однак свою справу зробили якраз номінальні господарі майданчика – точний удар вдався Ігорю Заболотному. Але «будівельники» недарма на вершині турнірної таблиці – для відновлення рівноваги на табло їм знадобилося менше 20 секунд, а Олександр Неделюк запалив «одиницю» й напроти назви своєї команди. «ЛСТМ» продовжив тиснути, а нагадав про себе головний голеадор лучан Тарас Кабанов – перший його удар заблокував захисник, однак проти добивання ні у кого аргументів не знайшлося. Лідери Суперліги виглядали набагато гостріше за суперників, а Михайло Зайчук та Дмитро Горщарук якимось дивом не реалізували свої можливості. А під кінець тайму спрацювало відоме правило – «камазівці» чудово розіграли штрафний, який ударом головою на дальній стійці замкнув Олег Юрчук. Тож на перерву команди пішли за бойової рівноваги – 2:2.

У другому таймі «Камаз-Агро» всерйоз налаштувався на те, аби вирвати перемогу. Голкіперу гостей Дмитру Ольшевському довелося добряче попрацювати, нейтралізовуючи виходи сам на сам з Леонідом Єфремовим та Олегом Юрчуком. А самі «будівельники» прокинулися трохи пізніше. Зате, як виявилося – результативніше. І знову все зробив Тарас Кабанов – спочатку гренадер «ЛСТМ» не забив шедевральним ударом через себе, який потягнув голкіпер, однак наступного разу з меж карної зони він спокійно катнув «кулястого» під воротарем – 2:3. «Камазівці» наприкінці матчу змогли добряче потривожити голкіпера «ЛСТМ», однак так і нічого не досягли. Натомість, за декілька секунд до фінального свистка ще один свій шанс «підкараулив» Кабанов, який перехопив «кулястого» та відправив його у порожні ворота. Хет-трик головного бомбардира приніс «ЛСТМ» надважливу перемогу (2:4), а сам луцький колектив залишився одноосібним лідером турнірної таблиці Суперліги.