1: 3

Васько К./ Журибіда В.

Гра практично рівних команд. На початку гравці обмінялись атаками, де у завершальній стадії на висоті були воротарі. У середині першого тайму ініціативу перехопили дещо більш досвідчені та старші за віком гравці команди «Татрафан» На 6 хв та 7 хв небезпечні удари по воротах парирує воротар команди «Волинь». 8 хв – ще один удар по воротах «Волині» - м’яч пролітає повз воріт. На 10 хв «Татрафан» двічі небезпечно атакує, де перший удар на себе приймає стійка, а у другому моменті на висоті воротар команди «Волинь». 12 хв матчу показала те, що і «Волинь» вміє небезпечно атакувати, практично впритул з двох метрів пробиває гравець «Волині» - воротар парирує удар. Та все ж буває так: не забиваєш ти – забивають тобі. За 35 секунд до завершення першого тайму «Татрафан» проводить чергову атаку, яка завершується взяттям воріт – 1:0. Перший тайм завершується атакою «Волині», та рахунок матчу не змінюється.

Другий тайм «Татрафан» знову розпочинає з атак і на 14 хв рахунок подвоює Гудемчук Олександр. «Татрафан» нарощує ініціативу і на 18 хв доводить рахунок уже до 3:0. Кінець матчу гра вирівнюється, молоді гравці «Волині» небезпечно контратакують і на 21 хв їх наполегливість втілюється у гол. До завершення матчу залишається 4 хвилини. Гравці команди «Татрафан» вдало використовують тайм-аут, збивши темп атак «Волині». Наприкінці матчу гра переходить у більш спокійне русло. Рахунок на табло не міняється. Гра завершена. Гравці обмінюються рукостисканням.