6: 7

Васько К./ Журибіда В.

Гра розпочалась вчасно. На початку матчу м’ячем більше володіли гравці команди «Joma» та щоразу створювали небезпечні моменти біля воріт команди «Волиньсталь», а зачасту дані моменти перетворювались у голи. Про це говорить той факт, що станом на восьму хвилину гравці команди «Joma» уже вели з рахунком 5:1, де тричі відзначився Редько Іван, а по одному голи забивали Крисько Володимир та Натаров Вячеслав. Гол у відповідь ефектним ударом зі штрафного оформив Юсюк Роман. У другій половині першого тайму гравці команди «Волиньсталь» дещо активізувались і на 12 хв рахунок був уже 3:5. На останній хвилині першого тайму гравці обох команд встигли обмінятись голами і рахунок першого тайму завершився 4:6 на користь «Joma».

Початок другого тайму був за командою «Волиньсталь» і на 16 хв на табло уже світилися дві шістки – нічия. У команди «Волиньсталь» відзначилися Лук’янюк Роман та Словік Вадим. В подальшому гра відбувалась на зустрічних курсах, атакувала то одна, то інша команда. Одна з таких атак завершилась взяттям воріт, де, вдало використавши контрвипад, свій шанс забити отримав Натаров Вячеслав і рахунок став 7:6 на користь команди «Joma». До завершення гри рахунок так і не змінився. Глядачі отримали задоволення від гри, побачивши парад голів від обох команд.