2: 10

Джафарова О./ Голоскоков С.

Передстартові розклади однозначно були не на боці «Агропродукту», котрий за шість попередніх матчів Регулярної першості не здобув жодного очка. Проте приклад горохівських земляків з «куражу» мав надихнути оптимізмом гравців господарів майданчика. Весь позитив у жовто-блакитних пропав вже на 30-й секунді зустрічі, коли забивний Іван Мучак виконав свою гольову справу. Ще за п’ять хвилин комбінацію партнерів завершив Тарас Прислупський і стало зрозумілим, що в цьому матчі очікувати сенсації не варто. Тим більше, що Віктор Чудля на 6-й хвилині прямим ударом пятою остаточно вбив інтригу.

Після закінчення першого тайму матчу-відкриття 7-го туру Суперліги на табло СК «Арена Спорт2 горіли цифри 0:6 і стало зрозумілим, що решта подій у поєдинку матимуть лише статистичний характер. Із цікавинок варто зазначити гол кіпера МФК «Хорів» Юрія Колодюка, «фокус із шляпою» у виконанні Тараса Прислупського, дублі Івана Мучака та Віктора Чудлі. Господарі ж зуміли двічі підловити опонентів на контрах під час гри «чотири на п’ять».