6: 2

Джафарова О./ Кунаков О.

У звітному поєдинку зійшлися команди, завдання яких на сезон помітно відрізняються – «Вокар-Ковель» веде боротьбу за золоті медалі регулярного чемпіонату, а «Камаз-Агро» намагається втриматися у вісімці команд, що потраплять до плей-офф. Але, якими б не були цілі колективів, залікові бали обом були необхідні. Ковельчани істотно переважали суперника у контролі м’яча і атакували багато, але без зайвого поспіху. Номінальні ж гості покладалися на контрвипади і часом в них виходило досить гостро, от тільки траплялося це надто рідко. До того ж, господарі вже на 1-й хвилині повели у рахунку завдяки влучному пострілу Романа Кузьмича і могли дозволити собі більш спокійний і академічний футзал. Навіть коли Роман Киценюк замкнув на дальній стійці простріл партнера і зрівняв рахунок ковельчани не втратили рівноваги. У середині першої половини під час розіграшу кутового захисники «камазівців» не розібралися де чий гравець і Олександр Портянко ударом з ходу вдруге спрямував «шкіряного» у сітку суперників. А незадовго до перерви гості обрізалися у центрі майданчика, двоє ковельчан вибігли на ворота Івана Левчука і без проблем розібралися з голкіпером.

Початок другого тайму також був за ковельчанами. Ударна 3-хвилинка завершилася двома голами у виконанні Олександра Ліщука, які остаточно зняли усі питання стосовно переможця матчу. Час, що залишався до фінального свистка команди провели у атаках, продемонтрувавши гарний відкритий футзал, що у Суперлізі можна побачити нечасто. Як не парадоксально, але при цій відкритій грі рахунок не змінився – обидва воротарі, особливо Іван Левчук, діяли бездоганно. Лише в останні кілька секунд гри команди обмінялися голами, встановивши остаточний рахунок зустрічі 6:2 на користь ковельчан.