0: 3

Джафарова О./ Кунаков О.

“ЛСТМ” після 6 ігрових уїк-ендів одноосібно очолював турнірну таблицю Суперліги і дуже хотів зберегти за собою цю приємну позицію. Однак, “Вотранс” завжди і для будь-кого нелегкий суперник. До того ж протистояння цих колективів можливо і не має статусу “дербі”, але завжди проходить у цікавій та напруженій боротьбі. З перших хвилин стало зрозуміло, що легкої прогулянки для лідера не передбачається. Гравці “Вотрансу” вийшли на майданчик зарядженими на боротьбу і дуже уважно діяли в захисті. Тому дещо одноманітні спроби “ЛСТМ” зіграти через Тараса Кабанова не мали успіху - оборонці номінальних гостей перехоплювали практично усі спрямовані на нього передачі. До того ж, “транспортники” зовсім не відсиджувалися у захисті, на майданчику точилася абсолютно рівна боротьба. Гострих моментів було небагато, але голкіпери обох колективів не нудьгували, оскільки час від часу їх реакцію перевіряли пострілами з далеких дистанцій. Як часто буває у таких матчах, справу вирішив “стандарт”. Гості заробили право на штрафний удар поблизу 6-метрової зони і Павло Рибковський крізь не достатньо щільну “стінку”, спрямував м’яч у ворота. Минуло 2 хвилини і Євген Котюн подвоїв перевагу своєї команди вдало зігравши на добиванні.

Після відпочинку картина на майданчику не змінилася. “ЛСТМ” намагався знайти шляхи до воріт суперника, але там був суцільний мур без жодної шпарини. І ближче до кінця поєдинку у “монтажників” почали здавати нерви - Михайло Зайчук протягом трьох хвилин встиг отримати 2 попередження і, як наслідок, червону картку. Залишаючи майданчик Михайло з якоїсь причини плюнув у арбітра. Сподіваюсь цей огидний і безглуздий вчинок не лишиться безкарним. Матчі складаються по різному, але у 99% випадків їх результат залежить від дій гравців, а не арбітрів і, як би там не було, треба залишатися людиною. Відбившись у меншості, “ЛСТМ” спробував врятувати гру з 5-м польовим гравцем, але безуспішно. На останній хвилині Максим Обертас вразив порожні ворота і встановив остаточний рахунок зустрічі 3:0 на користь “Вотрансу”.