1: 2

Щербяк К./ Журибіда В.

Матч розпочинається атаками ФК «Духче». Глядачам довго очікувати взяття воріт не доводиться. На кінець третьої хвилини масована атака «Духче», де після першого удару нападника воротар виручає, а другий удар Віктора Олінчука виводить його команду вперед. Та невдовзі на 8 хвилині Куран Юрій з «Крошу» відновлює паритет. «Крошу» нарощує темп гри, «Духче» вдало захищається, в тому числі використовуючи тайм-аут у першому таймі. Під завершення тайму команди обмінюються небезпечними моментами, один з яких команда «Духче» за 11 секунд до його завершення використовує на свою користь. Перший тайм – 2:1 «Духче».

Початок другого тайму за «Крошу», та воротар «Духче» на висоті, а комбінована атака на 16 хвилині завершується ударом повз воріт «Духче». Йде 21 хвилина, уже вдало комбінує ФК «Духче», та кулястий також оминає ворота. Обопільні атаки рахунок не змінюють. 2:1 – перемога ФК «Духче».