1: 3

Щербяк К./ Журибіда В.

Початок матчу за «Гранітбудом». Йде шоста хвилина матчу – двічі вдало уже атакує «Татрафан», та на табло все ж нулі. Початок сьомої хвилини знаменний тим, що м’яч потрапляє у штангу «Гранітбуда», а ще через хвилину гравці «Татрафана» уже радіють забитому голу. Кінець першого тайму знову за «Гранітбудом», та рахунок не змінюється.

Другий тайм гравці «Гранітбуда» поступово перехвачують ініціативу, на 16 хвилині м’яч знову потрапляє у штангу воріт «Татрафана». На 19 хв матчу наполегливі атаки «Гранітбуда» дають бажаний результат і на табло уже 1:1 – гол забиває Піві Лавіл. Йде 29 хв – удар Піві і дубль у його виконанні виводить «Гранітбуд» вперед. За 35 секунд до завершення матчу міць «Гранітбуда» підтверджується ще одним голом. 3:1 – вольова перемога «Гранітбуда».