2: 3

Джафарова О./ Голоскоков Д.

Зустріч цих безперечно цікавих колективів крім звичайної ігрової інтриги містила в собі інтригу турнірну, адже перемога дозволяла обом командам увірватися  в призову трійку, крім того протистояння молочного і ковбасного бренду могло підтвердити чи спростувати відому сентенцію «сало –сила…». Вже на першій двохвилинці команди обмінялися голами: не встигли гравці «Радимо» порадіти забитому м’ячу, як довелося розпочинати з центру майданчика. Протягом першого тайму вболівальники побачили багато безкомпромісної боротьби і перед перепочинком рахунок 5:5 за фолами свідчив про те, що поступатися ніхто не збирається. Кінцівка тайму була в основному за «молочниками», проте конвертувати цю перевагу в голи «Радимо» так і не змогли. Другий тайм практично відтворив початок гри: знову Роман Скулинець вивів молочний бренд вперед. «Забіяки» ж не змогли так швидко як в дебюті сквитати гол – Василь Власюк у вигідній позиції не замкнув дальню штангу. Знадобилося п’ять повноцінних «чистих» хвилин для того, щоб Ігор Блажиєвський отримав пас від свого «стовпа» і результативно пробив по воротах «червоно-білих». А далі реабілітувався за промах Василь Власюк, коли завершив стрімку контратаку «забіяк». «Ковбасники» вперше повели у рахунку і цей факт явно додав їм наснаги. Тиск від «Радимо» в кінцівці матчу до взяття воріт не привів, а тому більш калорійними в цій грі стали «забіяки», які впритул наблизилися в турнірній таблиці до лідера другої ліги.