7: 2

Джафарова О.

На звітний поєдинок обидві команди підійшли у неповних складах. У першому таймі здалося, що легше кадрові проблеми переносять «агроматівці». Уже на другій хвилині гри вони вивели на дуель з голкіпером Святослава Трофимчука, і той не схибив, відкривши рахунок у матчі. Ще за декілька хвилин те ж саме повторив і Павло Адамський, який без особливих труднощів пустив «кулястого» поміж ніг воротареві. Ківерчани також створювали чимало моментів для взяття воріт, і ще в першому таймі голів мало бути багато – Олександр Ващук та компанія з одного боку, а також Павло Адамський з іншого, змарнували не одну хорошу можливість. Восьмий номер «Колоса» свого таки досяг на 12-й хвилині, з близької відстані точно пробивши під поперечину. Дивно, але це змусило «Агромат» занервувати, ще й так, що уже за якихось чверть хвилини вони пропустили знову – тепер від Юрія Перстенюка. І замість комфортної переваги в рахунку на перерву пішли з бойовими 2:2…

Упевненіше за суперників «біло-зелені» почали і другий тайм. Здалося, що «агроматівці» повністю втратили контроль над грою, а їх голкіперу Олександру Шпаруку довелося добряче попрацювати на лінії воріт, аби не дати опонентам вирватися вперед. А в середині тайму на майданчик повернувся Павло Адамський, який знову підловив свій шанс, відібрав м’яч у центрі поля та не залишив шансів голкіперу у своєрідній дуелі. Тепер «посипалися» уже гості – вони дали Адамському спочатку «нагодувати» гольовим пасом Святослава Трофимчука, а потім дати молодому другому номеру «Агромата» «віддати боржок» більш досвідченому колезі для хет-трику – 5:2. Спроби «Колоса» зіграти у п’ять польових були не надто вдалими – до завершення матчу їх ще двічі покарали ударами в порожні ворота – Іван Богута забив у матчі вперше, а Святослав Трофимчук, як і Павло Адамський трохи раніше, утретє розписався у воротах «Колоса». 7:2 – «Агромат» лише в останньому турі визначатиме суперника по плей-офф Вищої ліги, а «Колосу» доведеться ще виборювати право в цьому плей-офф зіграти.