7: 2

Джафарова О./ Журибіда В.

Початок матчу знаменується обопільними атаками команд. Двічі на третій та четвертій хвилинах небезпечно атакує «Сахарадо» - «Модерн» вдало захищається, а на 5 хв проводить свою атаку, яка завершується взяттям воріт – гол до активу своєї команди записує Поліщук Олександр і відкриває рахунок у матчі. Йде 7 хв – знову небезпечно атакує «Сахарадо» та свій шанс забити гол не використовує. Та все ж наполегливість «СпецТех-Сахарадо» на 8 хв матеріалізується у забитий м’яч – після сильного удару під поперечину, нанесеного Романом Кузавою, голкіперу «Модерн-Експо» довелось виймати м’яч з власних воріт. Але під завісу першого тайму на 12 хв матчу Ігор Поліщук знову виводить «Модерн» вперед. Перший тайм завершується з рахунком 2:1 на користь команди «Модерн-Експо».

Другий тайм проходив повністю під диктовку «Модерн-Експо». Спочату на 14 хв Бортник Максим та Корецький Андрій доводять рахунок до 4:1, а згодо на 19 хв та 20 хв знову відзначається Бортник Максим, і рахунок уже 6:1. Під завісу матчу на 25 хв команди обмінялися голами, відзначились у «Сахарадо» Панькевич Владислав, а у «Модерна» м’яч у пусті ворота спрямував Навроцький Назарій. Перемога «Модерн-Експо» 7:2.