3: 5

Джафарова О./ Журибіда В.

Впевнено і наполегливо гру розпочинає «Забіяка». Свідченням цього є забитий м’яч Носалюком Вадимом уже на 15 секунді матчу. Команда «Забіяка» більше контролює м’яч, володіє ініціативою, і на 6 хв Стоянович Дмитро робить рахунок 2:0. Та небезпечна контратака «Вест Сайда» на 7 хв дещо відновлює інтригу матчу, Бачинський Михайло відзначається голом у ворота «Забіяки». Перший тайм так і завершується.

Початок другого тайму – «Забіяка» знову бере ініціативу в свої руки. На 16 хв воротар «Вест Сайда» двічі відбиває удари нападників суперника, та вже на 17 хв Блажиєвський Ігор робить рахунок 3:1. Але команда «Вест Сайд» рук не опускає і двічі засмучує воротаря «Забіяки». Спочатку на 18 хв, а згодом на 21 хв відповідно Бачинський Михайло та Поліщук Дмитро відновлюють паритет у матчі – нічия 3:3. Та фортуна цього вечора все ж таки була на боці «Забіяки», наполегливість Блажиєвського Ігоря на 25 хв та за 2 секунди до завершення матчу довела рахунок до 5:3 на користь «Забіяки».