4: 4

Ховайло Т./ Журибіда В.

«Колос» розпочинає і забиває. Йде перша хвилина гри, комбінована атака «Колоса» завершується взяттям воріт – гол забиває Левчук Назарій. Гра продовжується і проходить за обопільних атак обох команд. Під завершення першого тайму ініціативу дещо перехоплює «Олімпія», і, починаючи з 10 хв і до завершення першого тайму, тричі примушує «Колос» капітулювати. Голи на рахунку Дмитра Кисляка, Павла Очко та Павла Панченка, і команди йдуть на перерву з рахунком 3:1 на користь «Олімпії».

Другий тайм не менш цікавий та інтригуючий. Йде 16 хв матчу, гравець «Колоса» Шмига Павло скорочує рахунок – 2:3. На 19 хв Левчук Назарій зрівнює рахунок у матчі, а Шмига Павло на 19 хв уже виводить «Колос» вперед. Команда «Олімпія» не здається, небезпечно контратакує, відповідаючі на подальші атаки «Колоса». І на 24 хв «Олімпії» вдається зрівняти рахунок. Сирена про завершення матчу сигналізує бойову нічию 4:4.